Schwer Fittings Sp. z o.o., Polska

Dystrybucja

Schwer Fittings Sp. z o.o.
ul. Korfantego 23
42-700 Lubliniec
Tel: +48 34 351 33 30
Fax: +48 34 351 00 11
info.pl@schwer.com

Produkcja, siedziba firmy

Schwer Fittings Sp. z o.o.
ul. Oleska 34
42-700 Lubliniec
Tel.: +48 34 350 60 15
Fax: +48 34 350 19 77
czornik@schwer.com

Prezes Zarządu

Andrzej Baran
Tel.: +48 34 350 80 07
Fax: +48 34 351 00 11
baran@schwer.com

Dział Zakupów i Sprzedaży

Iwona Ogaza
Tel.: +48 34 350 80 14
Fax: +48 34 351 00 11
ogaza@schwer.com

Dział Logistyki, Fakturowania i Rozliczeń

Joanna Kandzia-Kotwica
Tel.: +48 34 350 80 12
Fax: +48 34 351 00 11
kandzia-kotwica@schwer.com

Dział Logistyki, Fakturowania i Rozliczeń

Monika Małczak
Tel. +48 34 350 80 16
Fax: +48 34 350 00 11
malczak@schwer.com

Przedstawiciel handlowy / doradca techniczny - Południe

Adam Grędziński
Tel.: +48 34 350 80 03
Tel.: +48 664 745 346
Fax: +48 34 351 00 11
gredzinski@schwer.com

Dyrektor Produkcji

Adam Czornik
Tel.: +48 34 350 80 15
Fax +48 34 356 19 77
czornik@schwer.com

Firma Schwer Fittings jest pełnym sukcesów przedsiębiorstwem międzynarodowym w obszarze połączeń rurowych ze stali szlachetnych kwasoodpornych. W Polsce funkcjonuje od 2002 r. jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Schwer Fittings zatrudnia najwyższej klasy pracowników. Razem z klientami angażują się oni w rozwój nowych strategii, które skutecznie prowadzą do osiągnięcia celu. Poprzez wieloletnie powiązania z przemysłem, jak również wspólny rozwój nowych produktów i dbałość o systematyczne poszerzanie oferty handlowej, została wiodącą na rynku wysokojakościową firmą w dziedzinie wyrobów ze stali szlachetnej. Nieustannie dokłada wszelkich starań aby poprzez podjęte działania spełniać wymagania przemysłu i udostępniać rozwiązania, które optymalnie odpowiadają na postawione założenia a wręcz wyprzedzają myśli i oczekiwania potencjalnych odbiorców. Od lat firma kładzie duży nacisk na jakość i precyzję. Produkty podlegają ostrym procedurom zarządzania jakością, począwszy od sprawdzenia materiału Podstawowym celem polityki jakości w firmie Schwer Fittings jest wytworzenie produktu finalnego, który w pełni spełni oczekiwania klienta.

Oddział Schwer Fittings Sp. z o.o. został założony w Polsce, w miejscowości Lubliniec, w 2002 r. Obecnie posiada biuro handlowe, halę produkcyjną oraz magazyn, dzięki któremu niemalże natychmiastowo przystępuje do realizacji zamówień.

Początkowo firma prowadzona była przez Prezesa i asystentkę jako placówka handlowa. Wraz z upływem czasu systematycznie wzrastało zatrudnienie.

Bardzo dobre wyniki w handlu oraz pragnienie wyjścia naprzeciw oczekiwaniom klientów, skłoniły Zarząd do uruchomienia produkcji oraz ustanowienia własnych przedstawicielstw handlowych.

Znaczna część produkcji Schwer Fittings Sp. z o.o. trafia na rynek krajowy. Równie dynamicznie rozwija się eksport do krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Oferta firmy skierowana jest zarówno do odbiorców hurtowych jak i detalicznych. Naszymi partnerami handlowymi są firmy krajowe i zagraniczne.

W ostatnich latach działalności Schwer Fittings udało się osiągnąć najwyższy poziom w dziedzinie połączeń gwintowanych oraz elementów złącznych z wysokojakościowych nierdzewnych stali szlachetnych. Zdobyta wiedza i doświadczenia wykorzystywane są do ciągłego rozwoju i ulepszania produktów. Schwer Fittings oferuje całą paletę pewnej i sprawdzonej armatury ze stali szlachetnych. Tak wiele różnych typów pokrywa w pełni cały obszar możliwych zastosowań pod względem funkcjonalności, ciśnienia, temperatury i mediów. Aktualna oferta spółki obejmuje: armaturę gwintowaną, złączki, dwuzłączki, czwórniki, złączki do rur, kolanka, nyple, zawory iglicowe, kurki kulowe, zawory odcinające, zawory zwrotne, zawory klapowe, osadniki zanieczyszczeń, zawory spustowe, napędy sterujące, opaski, króćce, pierścienie, nakrętki, zawory, szybkozłącza, przepływomierze, wskaźniki przepływu, manometry, termometry, rury precyzyjne, uchwyty do rur, kołnierze i kształtki do spawania, stożki do spawania, złączki do spawania orbitalnego, armaturę do węży oraz tuleje zaciskowe. Asortyment ten jest na bieżąco poszerzany w oparciu o potrzeby klientów. Wykorzystuje się go przede wszystkim do prowadzenia mediów gazowych i płynnych. Na szeroką skalę stosowany jest w takich gałęziach przemysłu jak:

 • technika przepływowa,
 • przemysł samochodowy,
 • przemysł lakierniczy,
 • produkcja papieru,
 • budowa okrętów i platform,
 • budowa maszyn i urządzeń,
 • ochrona środowiska,
 • technika próżniowa,
 • przemysł spożywczy,
 • przemysł biochemiczny i farmaceutyczny,
 • technika laboratoryjna.

Szeroki asortyment, korzystne ceny, krótkie terminy dostaw, profesjonalna obsługa a przede wszystkim doskonały produkt to niewątpliwie argumenty, dzięki którym liczba klientów firmy Schwer Fittings Sp. z o.o. w Polsce systematycznie wzrasta. Ważnym atutem dla firmy jest także kwestia regularnej prezentacji oferty na najważniejszych targach branżowych, w tym m.in.: na międzynarodowych targach hydrauliki, pneumatyki, sterowania i napędów HPS w Katowicach.

Ciągłe doskonalenie w zakresie jakości i efektywności stanowi gwarancję rozwoju firmy oraz ważne źródło jej przewagi konkurencyjnej.

Produkcja

Firma Schwer Fittings Sp. z o.o. produkuje złączki, łączniki gwintowane ze stali kwasoodpornej z wykorzystaniem najlepszych technologii w nowoczesnym parku maszynowym.

Dysponujemy m.in. następującymi maszynami
Tokarki CNC Doosan Lynx 220 A
Tokarki CNC Doosan Lynx 220 LSA z uchwytem przechwytującym

Każda z maszyn ma następujące parametry techniczne:
Max długość obrabianych detali: 200 mm
Max średnica obrabianych detali: 140 mm
Ilość narzędzi: 12
Sterowanie: Fanuc 0-itd.

Naszym głównym odbiorcą są firmy Schwer Fittings GmbH w Niemczech, Schwer Fittings GmbH w Austrii oraz Schwer Fittings Ltd. w Anglii.

Produkujemy również dla polskich odbiorów.

Zapraszamy do współpracy. Proszę o kontakt na adres mailowy: produkcja@schwer.pl

Jak do nas dojechać?

Vorherige Seite Nächste Seite