Obsluha CNC strojov

Schwer Fittings, s. r. o., Slovensko, Čsl. armády 3/10681, 03601 Martin

Informácie o pracovnom mieste

  • 3-zmenná prevádzka,
  • výrobná hala

Náplň práce

  • obsluha pracoviska skupiny CNC strojov,
  • čítanie výkresovej dokumentácie,
  • samostatná korekcia nástrojov,
  • meranie a evidencia kontrolných meraní.
  • triedenie vyrobených odchýlok,
  • evidencia príslušných výrobných dokumentov.
None
None

Naše požiadavky

  • prax v odbore je výhodou,
  • zodpovednosť a samostatnosť,
  • ochota spolupracovať a učiť sa,
  • zručnosť, spoľahlivosť a flexibilita.

My ponúkame

  • potrebné zaškolenie pre obsluhu a kontrolu,
  • slušné a férové pracovné podmienky v stabilnej spoločnosti,
  • nástupná základná hrubá hodinová mzda 7,00 EUR/hod. + všetky zákonné príplatky,
  • prvé navýšenie mzdy už po uplynutí skúšobnej doby,
  • dovolenkový, vianočný bonus, ocenenie odpracovaných rokov a ďalšie,
  • ostatné radi odprezentujeme pri osobnom stretnutí.

danovska@schwer.com

Marcela Ďanovská

+421 (0)43/4007520

forrige side