Schwer Fittings s. r. o., Česká republika

Líšťanská 499 · CZ-330 33 Město Touškov

Výrobce trubkových šroubení a armatur z nerezavějících ocelí hledá do výroby zaměstnance na tyto pozice:

Seřizovač NC strojů

Produktion Rohrverschraubungen

Schwer Fittings, s.r.o. vznikla v roce 1993 jako dceřinná společnost firmy Schwer Fittings GmbH se sídlem ve švábském Denkingenu. Je stálicí na českém trhu po již více než 20 let, má zde pevné postavení v oblasti šroubení, armatur a dalších součástí potrubních vedení z nerezavějících ocelí. Prvním sídlem a provozovnou firmy byly velmi skromné podmínky v prostorách bývalé přidružené výroby zemědělského družstva na Plzni Jihu v nenápadné obci Řenče. V malé kanceláři se tísnili dva jednatelé a paní účetní, na celkem prostorné hale se krčily v rohu v úplném  začátku dva obráběcí stroje, na kterých pracovali čtyři zaměstnanci na dvě směny. S rozvojem firmy se zvyšoval počet zaměstnanců a strojů, se vzrůstajícími počty zákazníků a narůstajícím obchodním obratem rostly nároky na skladovací prostory obchodního zboží.

Po pěti letech Schwer Fittings vybudovala své dnešní důstojné sídlo v Městě Touškově s dostatečnými prostory pro výrobu i obchod. Vyrábíme s padesáti zaměstnanci na 25 špičkových CNC obráběcích strojích ve třech směnách nerezové komponenty potrubní spojovací techniky v té nejvyšší kvalitě. To jistě může potvrdit celá řada našich spokojených zákazníků, kteří si mimo kvality pochvalují krátké dodací lhůty, spolehlivost, poskytovaný servis a poradenství. Naše nerezavějící zboží skladujeme v automatizovaném skladovém hospodářství.

Cílem našeho obchodního týmu je spokojený zákazník.

Vaše úkoly:

Na nově vybudovaném pracovišti s nejmodernějším strojním parkem převezmete odpovědnost za přípravu a seřizování CNC obráběcích strojů. V případě potřeby budete optimalizovat stávající NC programy a zajišťovat hladký průběh výroby.

Váš profil:

Zkušenosti v seřizování CNC obráběcích strojů. Znalost základů ­programování v ŘS Fanuc. Znalost německého jazyka je výhodou.

Produktion Rohrverschraubung

personal@schwer.com

Martin Hobza

Tel.: +420 377 923 050

Vorherige Seite Nächste Seite